KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545519
nr 1454 5519
Nutida konstnär. blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:55:41
1.000 kr
1.100 kr